O nás
... pomoc a podpora přichází k Vám
Slider

Pečovatelská služba

Je terénní služba, která pečuje o klienty v nepříznivé sociální a zdravotní situaci v jejich přirozeném domácím prostředí.

Více informací

Denní stacionář


Je denní ambulantní služba, která umožňuje klientům smysluplné využití volného času a zajišťuje komplexní péči.

Více informací

Odlehčovací služba


Je pobytová služba, která zajišťuje komplexní 24hodinovou péči o klienty, kteří nemohou být sami ve svém domácím prostředí.
Více informací

Domácí zdravotní péče


Je zvláštní forma péče, která je poskytována na podkladě indikace praktického nebo ošetřujícího lékaře.
Více informací

Stravování


Služba je poskytována osobám v nepříznivé zdravotní a sociální situaci, kdy jsou obědy donášeny klientům až do domácnosti.

Více informací

Pečujete doma o blízkou osobu, nebo o tom přemýšlíte do budoucna? Zajímají vás informace z oblasti neformální péče?
Potřebujete poradit?

Neváhejte se zúčastnit setkání neformálních pečujících na téma PEČOVAT A ŽÍT DOMA JE NORMÁLNÍ, které se uskuteční v pátek 8. listopadu 2019 od 10:00 hodin na Krajském úřadě Kraje Vysočina v Jihlavě.

Od 10:20 hodin bude mít příspěvek i naše paní ředitelka Ing. Mgr. Alena Řehořová, MBA.


Informace o ICSS

Jsme příspěvkovou organizací, kterou zřizuje Statutární město Jihlava, a to již od roku 1993, účelem poskytovat sociální služby a zdravotní péči převážně seniorům, dětem a osobám se zdravotním postižením, jejichž situace si vyžaduje pomoc jiné osoby, a to v jejich přirozeném prostředí i ve specializovaných zařízeních organizace. Organizace působí v oblasti sociální i zdravotní a poskytuje ucelenou komplexní nabídku služeb (pečovatelské, ošetřovatelské a odborné zdravotní služby, stravování i doplňkové a nadstandardní služby).